دانلود رایگان کتابچه من دوست داشتنی
چگونه می توان به راز تجربه عشقی ماندگار و آرامشی حقیقی در زندگی دست پیدا کنیم؟
در این کتابچه 25 صفحه ای رایگان، به همراه دو فایل صوتی مکمل، یاد می گیریم:

• چطور به خودمان عشق بورزیم؟
• از چه روش هایی به خودمان و دیگران نشان می دهیم که خودمان را دوست نداریم؟!
• موانع دوست نداشتن خودمان را شناسایی و آنها را رفع کنیم.
• از طریق تکرار جملات تاکیدی مثبت، ارتباط بهتری با درونمان ایجاد کنیم.
:پیشنهاد خودیاری
4 پاسخ
 1. محمد
  محمد گفته:

  سلام خانم دکتر من پسری هستم ۲۰ ساله احساس تنهایی میکنم نیاز به فردی دارم که بتونم راحت باهاش حرف بزنم فردی که تنهاییامو پر کنه فردی که وقتی اندوهگینم براش مهم باشه و سعی کنه هر جوری شده حامو بهتر کنه از اون جایی که میدونم نمیتونم الان وارد رابطه با هیچ دختری بشم (چون میدونم رابطه ای که در این سن اغاز میشه فرجامی نداره و هم من متضرر میشم و هم طرف مقابلم داغون و بعد عذاب وجدانم دیونم میکنه)تنها موندم

  پاسخ
  • مرضیه باقرزاده
   مرضیه باقرزاده گفته:

   سلام دوست خوبم. خوشحالم که برای مسئله ای کi ذهنت رو مشغول کرده قبل از هر اقدامی، دنبال مشورت درست و راه کار مناسب هستی.

   داشتن رابطه با جنس مخالف در چارچوب و در سن مناسب اصولا مسئله غلطی نیست!
   اما از اونجا که افراد بخصوص جوان ها و نوجوان ها درباره داشتن رابطه صحیح و مدیریت اون، اطلاعات و آگاهی مناسبی ندارن! به همین دلیل رابطه شون طوری که تصور می‌کنن پیش نمیره و به جای بهره مندی از جنبه های مثبت، دچار سرخوردگی‌های فردی و اجتماعی میشن و آسیب میبینن.
   با اینکه سوالت رو طوری مطرح نکردی که من اطلاعات لازم رو ازش برداشت کنم، اما در پاسخ به سوال شما پیشنهادم اینه:
   ۱_ روابطت رو با اعضای خانواده محکم تر کن چرا که با وجود همه اختلاف نظرهای ممکن، هیچ کس اندازه اون ها دوست دار و خیر خواه تو نیست و نخواهد بود.

   ۲_ پیدا کردن دوست خوب یا صمیمی شدن با دوستان قبلی ت خیلی میتونه بهت کمک کنه البته قبلش حتما در مورد معیار های دوست خوب و سالم رو مطالعه کن.

   ۳_ خود کنترلی به معنی کنترل افکار و رفتار و روابط و درکنارش افزایش آگاهی توی این زمینه به کمک کتاب یا کارگاه یا مشاوره فردی و گروهی خیلی میتونه کار ساز باشه تا بتونی از مسیر اشتباه و حس و حال ناخوشایند دور شی و در مسیر صحیح تر قدم برداری.

   ۴_یه کار خوب و اثر گذار هم اینه که اوقات فراغتت رو با برنامه ‏ریزی صحیح پر کنی. اینطوری هم از حس تنهایی دور میشی و هم باعث رشد شما میشه.

   ۵_ و پیشنهاد آخر و جدی من به شما، تلاش برای رشد شخصی و فردیت هست. با کسب دانش و آگاهی در این زمینه” به وسیله یه راهنمای کار بلد مثل “سایت خودیاری” بهت کمک میکنه. اینطوری خیلی تغییرات مثبتی خواهی کرد مثلا “نحوه داشتن ارتباطات صحیح و مدیرت ارتباط چه با هم جنس و چه با جنس مخالف” رو یاد میگیری که حتما در زندگی آینده شما تاثیرات بسیار عمیق و مثبتی همراه داره.

   در آخر باید بگم میدونم انجام همه اینا به تنهایی و یک‌شبه و به راحتی انجام پذیر‌ نیست و کمک لازمه. همینطور یکسری موارد هست که لازمه خیلی خاص تر در شما و شرایط شما با حضور یک کارشناس در این زمینه بررسی بشه. من میتونم شما رو به یک جلسه رایگان مشاوره دعوت کنم تا مهمان خودیاری باشین و بیشتر در مورد مساله تون صحبت کنیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *