بزرگترین مشکل زندگی شما چیست؟ چه چیزی این روزها بیشتر از هر مساله ای شما را می رنجاند؟
آیا ای اف تی می تواند به شما کمک کند؟ اصلا ای اف تی چه کاربردهایی دارد ؟

خیلی اوقات نمی خواهیم کار جدید یا تغییری در زندگی ایجاد کنیم. چون نمیخواهیم با اضطراب ناشی از این تغییرات مواجه بشویم. یا در جمع حرف نمی زنیم چون فکر می کنیم اگر حرف مهمی برای گفتن نداریم و بهتر است ساکت باشیم. مشکلات مالی مان هر روز بزرگتر و عمیقتر می شود و نمی دانیم چطور می توانیم این همه مشکل را حل کنیم و از شر این حجم از فشار خلاص بشویم… یکی از بهنرین روش ها برای کاهش اضطراب های روزانه و همینطور حل چالش های عمیق تر در زندگی استفاده روزانه از ضربه درمانی یا ای اف تی است.

به طور کلی مسائل ما به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. مسائل احساسی و تاثیرات آن بر بدن
  2. مسائل فکری و خاطرات
  3. مسائل رفتاری و عملکردی

مسائل احساسی و تاثیرات آن بر بدن

دوست داشتن و پذیرش خود

ضربه زدن را با پذیرفتن خودمان برای تمام مسائل و مشکلات مان شروع می کنیم. خودمان را با وجود هر احساسی که داریم می پذیریم و به خودمان اجازه می دهیم هر مساله را صادقانه با خودمان بررسی و موشکافی کنیم تا بتوانیم از دیدگاه تازه ای به آن احساس،‌فکر یا خاطره نگاه کنیم. ما می آموزیم که خودمان را بپذیریم و دوست داشته باشیم.

کاهش اضطراب

مهم ترین جواب به این سوال که ای اف تی چه کاربردهایی دارد ، کاهش اضطراب و به تعادل رساندن ذهن است. این کار با غیرفعال شدن سیستم جنگ و گریز مغز انجام می شود و نتیجه آن ایحاد آرامش و سبکی بعد از ضربه زدن است.

پذیرش احساسات درک نشده

زندگی ما پر است از آسیب هایی که دیده ایم و پشت هر آسیب احساس درک نشده ای وجود دارد که منتظر دیده و شنیده شدن است. بی توجهی به این احساس ها نتیجه ای جز بیماری و رنج ندارد.

کاهش و رفع دردها و بیماری

بسیاری از بیماری ها منشا روانی دارند. این یعنی وقتی بتوانیم دلیل احساس پشت دردها را ببینیم،‌بپذیریم و آنها را درک کنیم. تغییری در سیستم اعصاب اتوماتیک تغییراتی ایجاد می کنیم. نورون ها پیغام های جدیدی به سیستم های بدن می دهند و به اصطلاح از نو برنامه ریزی می شوند. برنامه ریزی جدید، از بارهای احساسی منفی سبک شده و می تواند دوباره به صورت طبیعی سلول های سالم بسازد. در نتیجه بدن شما از بیماری خلاص میشود.

ای اف تی چه کاربردهایی دارد

ای اف تی چه کاربردهایی دارد

مسائل فکری و خاطرات

تروما و خاطرات ناگوار

اتفاقات تلخ و دردناک در زندگی هر کسی وجود دارد، برای بعضی از ما این اتفاقات پر رنگ تر و برای بعضی دیگر کم تر است. اتفاق هایی مثل شاهد قتل بودن،‌ مورد تجاوز قرار گرفتن،‌ دیدن تصادف و یا تصادف شدید، جنگ و کشتار و… برای درمان این موارد نیاز به درمانگر حرفه ای با سابقه دارید اما موارد زیادی وجود داشته که به کمک یک کاربر حرفه ای ضربه درمانی حل شده است و حتی خود فرد توانسته این مسائل را برای خودش قابل پذیرش کند. پس در پاسخ به سوال ای اف تی چه کاربردهایی دارد می توانیم بگویم پذیرش تروما و خاطرات ناگوار.

وسواس و انواع ترس ها

وسواس های فکری و عملی،‌ ترس های مختلف مثل موفقیت و شکست، ترس از آسیب دیدن، طرد شدن و… می تواند به طور معجزه آسایی رفع شود. نکته مهم این است که کاربر حرفه ای برای حل این مسائل انتخاب شود تا به درستی ریشه مشکلات شما مشخص شود.

تناسب اندام

لاغر ها دنبال چاق شدن و چاق تر ها دنبال لاغری هستند! سیستم اتوماتیک بدن می داند چه وزنی برای شما مناسب است اما در شرایطی که مضطرب هستید این سیستم کار نخواهد کرد و شما دچار اضافه وزن یا کاهش بیش از حد وزن خواهید شد. با به تعادل رساندن سیستم انرژیک بدن به وسیله ضربه درمانی، این مساله در زمان کوتاهی حل می شود.

بالابردن ارتعاش انرژیک

بدن ما با انرژی های زیادی احاطه شده است. وقتی در بدن و سیستم انرژیک آن گرفتگی و انسداد وجود داشته باشد، بدن و روح ما تحت تاثیر قرار می گیرد. وقتی این سیستم درست کار نکند اتفاقات بیرونی هم تحت تاثیر قرار می گیرند و مشکل پشت مشکل برایمان اتفاق می افتد. یکی از بهترین و سریعترین روش های پاکسازی سیستم انرژی و چاکراها استفاده از ضربه درمانی است.

مسائل رفتاری و عملکردی

مشکلات روزمره

فشارهای رزوانه تان را به بیاد بیاورید… همان لحظه که چشم تان را باز می کنید،‌ فکرهای زیادی به شما هجوم می آورد، گذشتن از خیابان،‌ ماند در ترافیک،‌ نگرانی و تلاش برای حفظ سلامتی،‌ بحث های کاری و هزاران چیز دیگر که در طول روز با آن درگیر می شویم.

باورهای مالی و درآمد بیشتر

بی نهایت باور غیرسازنده در ذهن ما نقش بسته است و تاثیر مستقیم آنها را می توانیم در وضعیت مالی و عاطفی خودمان به وضوح ببینیم. یکی از موضوعات مهم و اصلی که ای اف تی بر آن موثر است،‌ باورهای محدود کننده، بخصوص باورهای مالی است.

ورزش

ورزشکاران حرفه ای تنش و اضطراب های زیادی را تجربه می کنند که تاثیر مستقیمی در نتایج مسابقات ایشان دارد. اگر یک ورزشکار بتواند این تنش ها و اضطراب ها را به خوبی مدیریت کند به سادگی می تواند با تلاش فیزیکی به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کند و از آن لذت ببرد.

اعتیاد

اعتیاد به هر شکلی که هست نشان دهنده اضطرابی دائمی و حل نشده است که فورا نیاز به رسیدگی دارد. اعتیاد یک رفتار دفاعی است که فرد به صورت ناهوشیار برای ندیده گرفتن مشکلات و سختی هایی که تجربه کرده یا می کند به کار می گیرد. اگر بتوانیم ریشه اعتیاد (اضطراب شدید) را شناسایی کنیم امکان رهایی از اعتیاد را فراهم کرده ایم.

کمک بگیرید

انتظار نداشته باشید که به تنهایی از عهده مشکلات برآیید. برخی گره ها به دست کاربران حرفه ای و با کمک آنها بهتر باز می شوند.

 

 

دانلود رایگان کتابچه من دوست داشتنی
چگونه می توان به راز تجربه عشقی ماندگار و آرامشی حقیقی در زندگی دست پیدا کنیم؟
در این کتابچه 25 صفحه ای رایگان، به همراه دو فایل صوتی مکمل، یاد می گیریم:

• چطور به خودمان عشق بورزیم؟
• از چه روش هایی به خودمان و دیگران نشان می دهیم که خودمان را دوست نداریم؟!
• موانع دوست نداشتن خودمان را شناسایی و آنها را رفع کنیم.
• از طریق تکرار جملات تاکیدی مثبت، ارتباط بهتری با درونمان ایجاد کنیم.
:پیشنهاد خودیاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.