شاید دیده باشید پسرایی رو که به دخترا میگن منتظرم باش میام خواستگاریت، کاری می‌کنند که دختر خانوم زمان زیادی را منتظر بشه که این آقا خواستگاری سال ۵ یا ۱۰ سال!!!

خیلی دخترا برای اینکه به طرف مقابل زمان بدن اونم چند سال وقت ندارند. نمیشه که چک بدون تاریخ و امضای کسی رو به امید نقد شدن قبول کرد. شاید فکر کنید این یه جور تعهد باشه اما این تعهد نیست این یه جور سرکار گذاشتن خود و همینطور قبول کردن بازیچه شدن هست.
طرف مقابل اگر واقعا قصد داره با شما ازدواج کنه، لازمه تلاش کنه اما تو محدوده زمانی منطقی که شما میگید… که پیشنهاد می کنم این زمان بیشتر از ۶ ماه نباشه.
فرصت بدید بجنگه اما نه تا وقتی که دلش میخواد! توی این مدت، این شما هستید که فرصت های زیادی را از دست می دید… عاقلانه و منطقی رفتار کردن باعث میشه آسیب کمتری بخورید.
اولویت روی سلامت روان و زندگی خودتون قرار بدید و قاطعانه به طرف اعلام کنید که تا چه محدوده زمانی میتونید بهش فرصتی بدید و روی حرف خودتون بمونید و لطفاً به این سوالات هم پاسخ بدید:

۱- این قول چقدر حقیقت داره؟

۲- آیا دادن همچین تعهدی به معنی انجام قطعی اون هست؟

۳- آیا پذیرفتن یک قول شفاهی و زندگی بر اساس آن کار عاقلانه ای هست؟

به خانواده مجله خودیاری بپیوند
با عضویت در مجله خودیاری، به خانواده زنان باهوش و توانمندی می پیوندی که مهارت‌های لازم برای زندگی موفق، شاد و روابطی سرشار از عشق را می‌آموزند.
قدم بعدی چیست؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *