مهیا می گه بد جوری لای منگه گیر افتادم. از طرفی 1 سال هست که شریک عاطفی مو می شناسم و به نظرم قابل اعتماد میاد و از طرفی هم دوست ندارم قبل از رسمی شدن ازدواجمون رابطه جنسی رو تجربه کنم، اما خوب اون خیلی اصرار داره و  ممکنه سر این موضوع دوستیمون بهم بخوره و دیگه بهم نرسیم.
نمیدونم چی کار کنم… دوست ندارم از حدودی که برای خودم تعیین کردم به خاطر یه تجربه بگذرم، چون فکر می کنم ارزششو ندارم و از طرفی هم دلم نمیخواد رابطه عاطفی خوبی رو که دارم از دست بدم…

دوست عزیزم، بهت تبریک می گم که تا حالا پایبند به اصول اخلاقی خودت بودی و انها برات ارزشمند هستند. لازمه یادآوری کنم این که دو نفر رابطه خوبی با هم دارند لزوما به این معنی نیست که زن و شوهر خوبی هم خواهند شد. در ضمن با توجه به فرهنگ کشور ما، رابطه جنسی قبل از ازدواج چندان مورد پسند نیست و بهتره بعد از رسمی شدن ازدواجتون تجربه اش کنی. اصلا فرض کن با این فرد وارد رابطه خاص جنسی شدی و بعد از مدتی متوجه شدی که دلت نمی خواد ادامه بدی و می خوای رابطه رو کات کنی… چه چیزهایی رو از دست دادی؟ آیا تضمینی وجود داره که توی رابطه بعدی هم به همین مساله برخورد نکنی و دوباره این تجربه برات تکرار نشه؟

لطفا به این سوال ها هم فکر کن و پاسخ بده:

1- چطور می تونم حریم خصوصی خودمو حفظ کنم؟

2- اگر آسیب روحی و جسمی دیدم چه کسی مسئول هست؟

3- آیا تجربه این رابطه به از دست دادن عفت و حرمت من می ارزه؟

دانلود رایگان کتابچه من دوست داشتنی
چگونه می توان به راز تجربه عشقی ماندگار و آرامشی حقیقی در زندگی دست پیدا کنیم؟
در این کتابچه 25 صفحه ای رایگان، به همراه دو فایل صوتی مکمل، یاد می گیریم:

• چطور به خودمان عشق بورزیم؟
• از چه روش هایی به خودمان و دیگران نشان می دهیم که خودمان را دوست نداریم؟!
• موانع دوست نداشتن خودمان را شناسایی و آنها را رفع کنیم.
• از طریق تکرار جملات تاکیدی مثبت، ارتباط بهتری با درونمان ایجاد کنیم.
:پیشنهاد خودیاری