مهیا می گه بد جوری لای منگه گیر افتادم. از طرفی ۱ سال هست که شریک عاطفی مو می شناسم و به نظرم قابل اعتماد میاد و از طرفی هم دوست ندارم قبل از رسمی شدن ازدواجمون رابطه جنسی رو تجربه کنم، اما خوب اون خیلی اصرار داره و  ممکنه سر این موضوع دوستیمون بهم بخوره و دیگه بهم نرسیم.
نمیدونم چی کار کنم… دوست ندارم از حدودی که برای خودم تعیین کردم به خاطر یه تجربه بگذرم، چون فکر می کنم ارزششو ندارم و از طرفی هم دلم نمیخواد رابطه عاطفی خوبی رو که دارم از دست بدم…

دوست عزیزم، بهت تبریک می گم که تا حالا پایبند به اصول اخلاقی خودت بودی و انها برات ارزشمند هستند. لازمه یادآوری کنم این که دو نفر رابطه خوبی با هم دارند لزوما به این معنی نیست که زن و شوهر خوبی هم خواهند شد. در ضمن با توجه به فرهنگ کشور ما، رابطه جنسی قبل از ازدواج چندان مورد پسند نیست و بهتره بعد از رسمی شدن ازدواجتون تجربه اش کنی. اصلا فرض کن با این فرد وارد رابطه خاص جنسی شدی و بعد از مدتی متوجه شدی که دلت نمی خواد ادامه بدی و می خوای رابطه رو کات کنی… چه چیزهایی رو از دست دادی؟ آیا تضمینی وجود داره که توی رابطه بعدی هم به همین مساله برخورد نکنی و دوباره این تجربه برات تکرار نشه؟

لطفا به این سوال ها هم فکر کن و پاسخ بده:

۱- چطور می تونم حریم خصوصی خودمو حفظ کنم؟

۲- اگر آسیب روحی و جسمی دیدم چه کسی مسئول هست؟

۳- آیا تجربه این رابطه به از دست دادن عفت و حرمت من می ارزه؟

به خانواده مجله خودیاری بپیوند
با عضویت در مجله خودیاری، به خانواده زنان باهوش و توانمندی می پیوندی که مهارت‌های لازم برای زندگی موفق، شاد و روابطی سرشار از عشق را می‌آموزند.
قدم بعدی چیست؟