وقتی وارد رابطه ای می شوید دوست دارید زودتر بدانید که عاقبت این رابطه به کجا ختم می شود و آیا قرار است با همین فردی که با او در رابطه هستید ازدواج کنید یا خیر! معمولا دختر خانم ها به قدری غرق در رابطه می شوند که بسیاری ازنشانه های مهمی که برای پاسخگویی به این سوالشان است را نادیده می گیرند. بی پروا برای حفظ رابطه ی شان تلاش می کنند تا جایی که این وابستگی تصمیم گیری شان را به خطر می اندازد. در مقاله ی امروز، می خواهم از تجربه هایم در مورد روش های پیش بینی آینده یک رابطه عاطفی صحبت کنم.

عشق های آتیشین به ازدواج ختم نمی شوند چون

گاهی پیش می آید،که کسی را در شرایط خاصی میبینید. مثلا: بعد از یک شکست عشقی یا بعد از مدت ها تنهایی خسته کننده! حسابی عاشقش می شوید و او هم یک دل نه صد عاشق شما می شود. همه چیز عالی و بی نقص به نظر می رسد. این رابطه با سرعتی باور نکردنی جدی و عمیق می شود فقط در ۳ شبانه روز!

جالب اینجاست که در اکثر این موارد دختر خانم ها پیشنهادی رسمی و جدی از طرف آقا دریافت نکرده باشد. و فقط به حس و حال رابطه شان اکتفا می کند!

پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: معمولا عمر این رابطه ها چندان طولانی نیست و به ازدواج ختم نمی شود.

طرفین بعد از فروکش کردن نیازهای احساسی شان، شخصیت و رفتار طرف مقابل را بررسی میکنند. بودن در این رابطه ها شبیه نگه داشتن یک تکه زغال داغ در دست است! به هر دلیلی که این زغال را برداشته اید بزودی متوجه می شوید چقدر داغ و آسیب رسان است. امیدواریم برای حفظ جانتان هم که شده آن را رها کنید.

پیش بینی آینده عشق های یک طرفه

تجربه بسیار دردناکی است که عاشق کسی باشید و او علاقه ای به شما نداشته باشد یا به کس دیگری دل بسته باشد.
عشق یک طرفه یعنی شما به عنوان کسی که عاشق است با تمام وجود سعی در جلب نظر طرف مقابل داشته باشید و خیلی اوقات از خودگذشتگی کنید.
اما طرف مقابل تمایلی به شما نداشته باشد و تلاش عاشقانه شما برایش معنای دیگری پیدا کرده و احساس بدی به رابطه تان دارد.
مواردی هم هست که وابستگی دخترها برایشان دردسر ایجاد می کند. چون میل آنها برای حضور در کنار مرد مورد علاقه شان یا تماس های تلفنی زیاد باعث دلزدگی و القای حس کنترل شدن در طرف مقابل می کند. طبیعی است که فرد مقابل می خواهد از شر این وابستگی و کنترل شدن های مدوام خلاصی پیدا کند!
به رابطه تان توجه کنید آیا در آن کسی بسیار بیشتر از توانش زمان و انرژی صرف میکند و در نهایت با مهری و بی توجه مواجه می شود؟

پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: بزودی از عشق یک طرفه سرخورده خواهید شد و اگر بیش از حد به یارتان وابسته هستید منتظر یک طوفان در رابطه تان باشید. (مگر اینکه زودتر دست از آویزان این رابطه بودن بردارید.)

 

پیش بینی آینده

پیش بینی آینده

فرهنگ های بسیار متفاوت

پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: البته ممکن است ازدواج کنید! اما به سختی و با هزار و یک دردسر…
دردسرهایی که از رابطه خودتان با خودتان شروع و به شریک عاطفی و خانواده های طرفین ختم می شود. فرض کنید شما خانواده مذهبی دارید اما مردی که از خانواده غیرمذهبی و با عقاید متضاد وارد رابطه می شوید. سبک تربیتی متفاوت، ارزش های متفاوت و اولویت های متفاوت. ظاهرا جذاب بنظر میرسد اما فقط برای ابتدای رابطه. بعد از مدتی اثرات ارزش هایی که تحت تاثیر یک فرهنگ متفاوت قرار گرفته است را خواهید دید.
هماهنگی فرهنگی از نکات بسیار مهم در انتخاب همسر و پذیرفته شدن در خانواده طرف مقابل است.

پیش بینی آینده رابطه های پر طنش

وقتی دو فرد با اختلاف فکری زیاد در کنار هم قرار می گیرند، بحث های همیشگی بین آنها وجود خواهد داشت. این بحث ها طرفین را فرسوه خواهد کرد و این خستگی های ناشی از بحث و جدال های دائمی مانعی برای آغاز زندگی مشترک می شود.
باید بگویم حضور در چنین رابطه ای نیاز به بررسی جدی دارد! باید ببینید چه چیزی باعث شده این میزان از طنش و  آزردگی روحی را قبول کنید و خودتان را از شانس رابطه های سالم و سازنده محروم کنید!
پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: بعد از مدت ها جنگ و جدال، اگر شجاع باشید جدا می شوید.
اگر وابسته باشید در بدترین شکل از نظر احساسی ادامه می دهید.

رابطه های طولانی و پر از تغییر

رابطه هایی وجود دارد که به اندازه ی یک زندگی طول کشیده و هنوز به جایی نرسیده است!
حتما در اطرافتان از این موارد دیده اید رابطه های بالای پنج سالی که طرفین در آن با هم بزرگ شده اند و روزگاری را سپری کرده اند.
وقتی به اوایل این رابطه نگاه می کنند خودشان و یارشان را شخص دیگری می بینند… آدم هایی که عادت کرده اند با هم در رابطه باشند اما نمی دانند چرا و تا چه زمانی.
وقتی سن طرفین بالا می رود و این رابطه را با تمام مسائل آن تجربه کرده اند، ترک آن را بهتر و عاقلانه تر از ادامه آن می بینند.
به این مساله فکر می کنند که بعد از خروج از این رابطه می توانند تجرببات جدیدی کسب کنند.و فراد تازه ای را به زندگی خود وارد کنند.
فکر می کنید تا چه زمانی قادر به ادامه هستید؟ یک زمان برای تعیین تکلیف خودتان با رابطه و شریک عاطفی تان تعیین کنید.
پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: معمولا با خیانت یکی از طرفین این رابطه تمام می شود. ظاهرا اتفاق بدی هم نیست چون رابطه به اندازه کافی طولانی بوده است.

رابطه های راه دور یا مجازی

اگر محبوبتان در کشور دیگری زندگی می کند، احتمالا رابطه کمتر صمیمی را تجربه می کنید. دور از هم در دنیای اینترنت زندگی می کنید… خطراتی که این رابطه را تهدید می کند: وقتی در کنار هم نیستید رابطه عمق و جدیت لازم را نخواهد داشت. در اثر مسائل مختلف کمرنگ و کمرنگتر خواهد شد. فکر اینکه نکند او به من خیانت می کند به جانتان می افتد و حسابی روح و روان شما را ازرده می کند.
دوری و دردسترس نبودن محبوبتان نیاز های عاطفی شما را بی پاسخ خواهد گذاشت. ممکن است بخواهید وارد رابطه ی دیگری شوید و البته همین طور طرف مقابل تان.

پیش بینی آینده این رابطه عاطفی: این رابطه ها چون مجازی هستند کمتر قابل اعتمادند. اگر زودتر به دیدار حضوری رسیدید و طرف مقابل را تایید کردید ادامه بدهید. اگر بعد از مدت ها هنوز دیدار حضور نداشتید ادامه دادن این رابطه نیاز به بررسی بیشتری دارد.

 

دانلود رایگان کتابچه من دوست داشتنی
چگونه می توان به راز تجربه عشقی ماندگار و آرامشی حقیقی در زندگی دست پیدا کنیم؟
در این کتابچه 25 صفحه ای رایگان، به همراه دو فایل صوتی مکمل، یاد می گیریم:

• چطور به خودمان عشق بورزیم؟
• از چه روش هایی به خودمان و دیگران نشان می دهیم که خودمان را دوست نداریم؟!
• موانع دوست نداشتن خودمان را شناسایی و آنها را رفع کنیم.
• از طریق تکرار جملات تاکیدی مثبت، ارتباط بهتری با درونمان ایجاد کنیم.
:پیشنهاد خودیاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.