به خانواده خودیاری ملحق شو

مقالات کاربردی خودیاری

خبرنامه ی مجله خودیاری بخش های متنوعی برای سلیقه های مختلف دارد. مقالات خودیاری، برای کسانی ست که مطالعه درباره روابط، سلامتی، کسب و کار، رشد شخصی و دستیابی به رویاهاشان برایشان اولویت دارد.

پادکست خودیاری

بخش مقالات صوتی (پادکست) برای کسانی که گوش دادن به محتوی های مفید را می پسندند، تهیه می شود. در مجموعه ی صدای خودیاری از هر چیزی که باعث بهتر شدن زندگی شود صحبت می کنیم. باعث افتخار است که فرصت داریم در برنامه ی صدای تو، چالش های شما را بشنویم و بعد از بررسی کارشناسانمان، بهترین راه کارها را برای حل آنها معرفی کنیم. همینطور برنامه ی صوتی ویژه صدای آزاد، به صورت روزانه در کانال تلگرام خودیاری ارسال میشود که در مورد نکته های کوچکی از زندگی روزمره ماست که ساده و صمیمی با شما به اشتراک گذاشته می شود.

ویدئوهای خودیاری

در بخش ویدئوهای خودیاری، باورها و افکار سمی ای که مخرب هستند را بررسی می کنیم و یاد می گیریم که چطور باورها و افکار صحیح را جایگزین آنها کنیم، مانند باورهای منفی که ممکن است در روابطمان یا مسائل مالی با آنها درگیر باشیم. یاد گرفتن مهارت دوست داشتن خود، برنامه دیگریست که در آن با تکنیک های پذیرش و دوست داشتن خود آشنا می شویم. برنامه های ویدیویی ما را می توانید از طریق وبسایت و از طریق کانال آپارات و یوتویوب خودیاری دنبال کنید.

تو مهم هستی!

باعث افتخار ماست که محتوای منتشر شده در سایت و شبکه های اجتماعی خودیاری توانسته نظر مخاطبانش را جلب کند. ما اینجا هستیم تا یادآوری کنیم عشق از تو آغاز می شود و با عشق و توجه به خودت، می توانی برای حل چالش ها و رسیدن به خواسته هایت، خود مربی گری را بیاموزی.