رزرو جلسه غیرحضوری مشاوره

جلسه کوچینگ

رزرو جلسه مشاوره کوچینگ

رزرو جلسه مشاوره کوچینگ

در جلسات کوچینگ شما به همراه کوچ (مربی) خودتان، روی اهداف و خواسته تان کار می کنید. در طول این جلسات می توانید تصمیمات بهتری بگیرید،‌ مسیر مناسب خودتان را انتخاب کنید،‌ موانع را شناسایی و رفع کنید و آماده برداشتن قدم های بسیار بزرگ در زندگی خودتان باشید.

جلسه تپینگ

رزرو جلسه مشاوره ضربه درمانی

رزرو جلسه مشاوره ضربه درمانی

روش ضربه درمانی یا ای اف تی، یکی از مدرن ترین روش های درمان محسوب می شود. در این روش با بیاد آوردن یا زنده کردن خاطرات و همزمان زدن ضربه های بسیار ملایم به نقاط مشخصی،‌ احساسات درک نشده،‌ خاطرات ناگوار و دردها را رها میکنیم. با این روش بسیار قدرتمند در همان جلسه اول به نتایج فوق العاده ای خواهید رسید.

مشاوره روانشناسی

رزرو جلسه مشاوره روان درمانی

رزرو جلسه مشاوره روان درمانی

جلسات تخصصی درمان، به شما کمک می کند تا شیوه رویارویی با مشکلات به شکلی صحیح و سالم را بیاموزند و احساس بهتری نسبت به خود در زندگی داشته باشند. در این جلسات شیوه‌ی کنترل و مدیریت اوضاع مختلف و رویارویی با چالش‌ها به کمک مهارت‌های مناسب و درست، آموزش داده می‌شود.

نکات قبل از تشکیل جلسه

بعد از ثبت درخواست و پرداخت هزینه با استفاده از فرم زیر، یکی از کارشناسان خودیاری برای هماهنگی زمان جلسه با شما تماس خواهد گرفت. لطفاً نکات زیر را قبل از ثبت درخواست جلسه در نظر داشته باشید:

  • مدت زمان جلسه یک ساعت است و در صورتیکه نیاز به جلسات بیشتری داشتید، کارشناس خودیاری شما را راهنمایی خواهد کرد.
  • در صورت طولانی شدن جلسه (بیشتر از 20 دقیقه) هزینه یک نیم جلسه به مشاوره شما اضافه می شود.
  • قبل از حضور در جلسه یک لیوان آب بنوشید.
  • به دلیل طولانی بودن زمان جلسه، حتما برای تماس از هدفون یا هندزفری استفاده کنید.
  • جلسات بصورت غیر حضوری و از طریق برنامه واتساپ، اسکایپ یا تلفن صورت خواهد گرفت.
  • در صورت نیاز به لغو نوبت تان،‌ 24 ساعت قبل اطلاع بدهید،‌ در غیر این صورت 10% از مبلغ پرداختی کسر و ما بقی به شما عودت داده خواهد شد.
  • اگر بیشتر از 10 دقیقه نسبت به زمان هماهنگ شده تاخیر داشته باشید، مشاور ملزم به پاسخگویی نمی باشد.
نکته ویژه جلسات تپینگ: اگر نیاز دارید جلسه شما ضبط شود،‌ قبل از شروع جلسه اعلام کنید. لازم به ذکر است دریافت این فایل مشروط به پرداخت هزینه (50.000 تومان) می باشد.