مراحل انجام یک دور کامل ضربه درمانی

ادامه مطلب

تپینگ یا ضربه درمانی یا EFT (تکنیک رهایی احساسات) چیست؟

برای اینکه بتوانم توضیح قابل درکی بدهم داستان مریم را برایتان نقل می کنم.
مریم در ۵ سالگی دچار یک تصادف ترسناک می شود.‌ بعد از مدتی از نظر جسمی سلامتی خودش را بدست می آورد. و به روال عادی زندگی اش برمی گردد. اما با یک تفاوت، ذهنش حالا فهمیده که شنیدن صدای ترمز ماشین یعنی خطری در راه است و باید زودتر از خودت دفاع کنی! مریم همیشه از خیابان و ماشین ها می ترسد، بخصوص وقتی که صدای ناگهانی ترمز به گوش می رسد. مریم علت این موضوع را به صورت هوشیار نمی داند و با خودش می گوید بعضی ها واقعا بی ملاحضه رانندگی می کنند!

ادامه مطلب

کسانی که از تکنیک ضربه درمانی استفاده می کنند می دانند، تکرار جمله هایی که مساله یا خاطره را شرح می دهد باعث می شود سریعتر به ریشه مساله تان برسید. اما چطور باید جمله های مناسب را بسازیم؟

ساختن جمله مناسب EFT یکی از مهمترین چالش های کسانی است که به تازگی با ضربه درمانی آشنا شده اند.

ادامه مطلب

در ادامه آموزش های رایگان ضربه درمانی به نکات پیشرفته ضربه درمانی یا EFT ، برای رسیدن به نتیجه بهتر می پردازیم.

ادامه مطلب

بزرگترین مشکل زندگی شما چیست؟ چه چیزی این روزها بیشتر از هر مساله ای شما را می رنجاند؟
آیا ای اف تی می تواند به شما کمک کند؟ اصلا ای اف تی چه کاربردهایی دارد ؟

ادامه مطلب

تکنیک 5 مرحله‌ای برای رهاسازی احساسات منفی

تکنیک ۵ مرحله‌ای برای رهاسازی احساسات منفی

ادامه مطلب

زندگی ما انسان پر است اتفاق و چالش هایی که باید از آنها بگذریم و برای گذشتن از این مسائل یاد بگیریم خویشتن‌ دار باشیم و مدیریت احساسات را بیاموزیم.

خویشتن داری یعنی کنترل خواسته های درونی و مدیریت احساسات. کسانی که مدیریت احساساتشان را بلد هستند ویژگی های برجسته ای همچون صبر زیاد، وجدان اخلاقی، عزت نفس بالا، اعتبار و ارزشمندی، توجه به حریم و حقوق دیگران و مدیریت بحران دارند. خویشتن داری سبکی از زندگی است که در آن رفتارها ناشی از خردمندی و پختگی فکر و روح است. ادامه مطلب

فقط باید قرص رو بردارم و بخورم یا کرم شبم رو بزنم، جواب پیام دیگران رو بدم یا کارهای ساده دیگه ای که دائم پشت گوش می ندازمشون و انجامشون نمی دم. دوست دارم بدونم چرا کارهای ساده و روزمره زندگی مو به موقع انجام نمی دم. ادامه مطلب

برای انتخاب های کوچیک زندگیم مثل رنگ لباسی که می خوام بخرم یا طعم سس غذا یا جای وسائل اتاقم کلی فکر می کنم.
وقتی می خواستم گوشی مو عوض کنم در عرض چند دقیقه یه مدلی رو انتخاب کردم اما هنوز نتونستم رنگ دلخواهم رو انتخاب کنم.
ادامه مطلب

 

خیلی زود اسم آدم ها رو فراموش می کنم، راهم رو گم می کنم. باید همه چیز رو یادداشت کنم چون اگر نکنم کارامو فراموش می کنم و از برنامه زندگی ام عقب می افتم. خیلی اذیت می شم و کلافه شدم.
ادامه مطلب